Program
A chioggai csetepaté
Van a műben egy különös alak, egy megmagyarázhatatlanul jóságos ember, akinek nincs más célja, csak hogy segítsen.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2010. április 30. péntek, 19:00
Már-már gutaütést kap a szinte lehetetlennek tűnő vállalkozástól, infarktust az emberek értetlenségétől, mégis tűzön-vízen át akarja a jót, a boldogságot másoknak. Nélküle talán nem is sikerülne. Ez az ember egy velencei - tehát idegen Chioggiában - aki arra vágyik, hogy befogadják. Mert bár velenceinek lenni jó, chioggiainak lenni még jobb.
Ajánlatunk
Gershwin: F-dúr zongoraverseny Dvořák: Újvilág szimfónia Szüts Apor – zongora Budafoki Dohnányi Zenekar Vezényel: Hollerung Gábor A szünetben borkóstoló a Grand Tokaj Zrt., a fesztivál hivatalos borszállítója jóvoltából.
A főszerepben Schell Judit, Jászai Mari-díjas színművész és Szűcs Gabi, a Cotton Club Singers alapítója, Fonogram díjas énekesnő Rendezte: Pelsőczy Réka, Jászai Mari-díjas színész, rendező Közreműködik: Pataj György - zongora Kuzbelt Péter - szaxofon Sárkány Sándor - basszusgitár Berdisz Tamás - dob
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!












