Program


Szenes Iván 100

Szenes Iván 100

"Engem nem lehet elfelejteni"

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. május 12. vasárnap, 15:00

Szenes Iván 100

100 évvel ezelőtt, 1924-ben született Szenes Iván. Ez az évforduló kiváló alkalom arra, hogy méltó módon emlékezzünk a művészre, aki életútja során több száz dalszöveget írt.

Néhány dal a sok közül: Mindenkinek van egy álma-Kislány a zongoránál-Nem csak a 20 éveseké a világ-Szeretni bolondulásig

A jubileumon Szulák Andrea, Vastag Tamás és a Don Lázi Swingtet egy fantasztikus koncerttel idézi meg a nagyszerű művészt.

Ajánlatunk


A főszerepben Schell Judit, Jászai Mari-díjas színművész és Szűcs Gabi, a Cotton Club Singers alapítója, Fonogram díjas énekesnő Rendezte: Pelsőczy Réka, Jászai Mari-díjas színész, rendező Közreműködik: Pataj György - zongora Kuzbelt Péter - szaxofon Sárkány Sándor - basszusgitár Berdisz Tamás - dob

Gershwin: F-dúr zongoraverseny Dvořák: Újvilág szimfónia Szüts Apor – zongora Budafoki Dohnányi Zenekar Vezényel: Hollerung Gábor A szünetben borkóstoló a Grand Tokaj Zrt., a fesztivál hivatalos borszállítója jóvoltából.

Republic Quartet: Veér Csongor, Hutás Gergely – hegedű, Patkós Dániel – brácsa, Ölveti Mátyás – cselló

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!